gregwait Posted July 8, 2007 Posted July 8, 2007 Witam Polecam to Moja żona po obejrzeniu zażyczyła sobie taką sesję na urodziny "żeby nerwy puścili"
Adam P. Posted July 8, 2007 Posted July 8, 2007 odpowiedz na powstajace bombowce, bomby i rakiety RC :mrgreen:
Diakon Posted July 8, 2007 Posted July 8, 2007 Hehe, dobry sposób na odprężanie . Mogliby do strzelania w te modleiki zrobic np: FLAK 88mm a nie poczciwe cekaemy .
MareX Posted July 10, 2007 Posted July 10, 2007 Było już na naszym forum - znalazł i "zapodał" Irek - Fokker.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.