Skocz do zawartości

Sanwa vg6000 - problem


luki19944

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z nadajnikiem. Otóż, gdy włączam aparature na ekranie pojawia sie napis 2ER. Dowiedziałem się, że to przyczyna źle skalibrowanych drążków. Tu pojawia się moje pytanie. Czy ktoś miał podobny problem i czy czy wie jak te drążki skalibrowac?

Przeszukiwałem internet ale nic konkretnego nie znalazłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tryb serwisowy już wchodziłem tylko nie wiem co i jak trzeba poustawiać wewnątrz nadajnika. Trzeba coś ustawiac w potencjometrach a ja dokładnie nie wiem co i jak. W tym tkwi problem. W trybie serwisowym jest centrowanie drążków ale to nic nie da gdyż jak juz wczesniej napisalem trzeba ustawic potencjometry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już sam nie wiem. Mam wielką prośbe, mogłby mi ktos po kolei od A do Z wytłumaczyć gdzie wejść, co i jak poustawiac już próbowałem w trybie serwisowym ruszałem drążkmi do gory na dół w prawo, lewo i nic dalej wyskakuje te denerwujące 2ER.

I kolejne pytanie czy mógłby ktoś sprawdzić w swojej aparaturze w trybie serwisowym "cent" jaką wartość drążków ma w położeniu centralnym? U mnie wartości są zbliżone do 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo chęci najszczerszych , - nie mając nadajnika w ręce nie pamiętam jak to robiłem, wiem , że przy nieodpowiednim kalibrowaniu występował ten problem, ale... już pół roku tego nie robiłem VG 6000 zniknęły i nie mam na czym sobie przypomnieć ... ostatecznie możesz przysłać nadajnik, to sprawę załatwię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.