Skocz do zawartości

Extrem Flight Torque Revolution 4014T/570- odklejone magnesy


ZARZU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W silniczku Extrem Flight Torque Revolution 4014T/570 zaczynają odklejać się magnesy, czy podklejenie żywicą załatwi sprawę czy może jest jakieś inne lepidło do tego typu napraw? Miał ktoś z Was taki sam problem z tymi silnikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z róznych żywic które stosowałem w klejeniu magnesów (robię często sam silniki. Te większe), najlepiej się sprawdza kompozycja żywic Distal (nie Rapid). Zapałką lu b. cienkim patyczkiem (np. z wykałaczki), nakładasz klej między magnesy. Następnie podgrzewasz chwile suszarka do włosów rotor. Klej się pięknie rozleje i wpłynie między obudowę i magnesy, a takze między magnesy. Na drugi dzień mozesz już nim kręcić (silnikiem). Inne żywice sprawdzają się gorzej. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę RCGROUP, w tych silnikach się to zdarza, niestety :? Wydawać by się mogło, że to porządna firma a tu Zonk. Do klejenia magnesów polecają LOCTITE 480. Skoro jednak żywica załatwi sprawę, to jej użyję, bo mam pod ręką. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.