Skocz do zawartości

Zmiana mode 2 na 4 w XP8103 (JR3810)


Yacca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

 

Mam XP8103 (europejska wersja to JR3810) ustawioną na mode 2.

Ponieważ przyzwyczaiłem się do sterowania lotkami lewą ręką chcę zmienić na mode 4.

Niestety w menu nie ma takiej opcji (jak np. w MX12).

 

Przypuszczam, że nie ma problemu aby przelutować przewody od drążków i trymerów cyfrowych ale pozostanie problem z wyświetlaniem pozycji trymerów cyfrowych na LCD.

 

Stąd pytanie czy jest jakaś "ukryta" opcja albo zworka do przestawienia?

 

 

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze po powrocie z pracy, ale na 99% niestety nie ma w mojej wersji aparatury.

 

Edit:

Niestety, dobrze pamiętałem :(

W instrukcji do aparatury na stronie 4 po modulacji jest "Data Transfer between traqnsmitters", natomiast STICK MODE brak.

 

Czy ktoś zna serwis JR, który odpowiada na maile po polsku lub angielsku?

Mam jeszcze nadzieję, że jest możliwość zmiany, skoro w innych modelach tej samej aparatury jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w Internecie i okazało się, ze XP8103 (podobnie jak inne radia JR) posiada Service Mode - trzeba tylko znać magiczne zaklęcie.

 

Jak już się je wypowie to można aktywować menu STICK MODE, kalibrowanie potencjometrów, napięcie alarmu akumulatora itp.

 

Magicznie zaklęcie jest tutaj.

 

Miłej zabawy z radiami JR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.