Piotrek_SGM Posted July 9, 2007 Posted July 9, 2007 Cześć, nazywam się Piotr Dutkiewicz, rocznik '78, mieszkam w Siedlcach, modelarstwem (lotniczym) R/C zajmuję się drugi sezon. Od czasu do czasu zaglądam na Wasze (nasze?) forum i chyba przyszedł czas się przyłączyć Pozdrawiam Kolegów Modelarzy :wink: ps. nie wiem jak tam zasady na forum, czytałem, że luźne, więc pozwolę sobie zaprosić na stronę [ Siedleckiej Grupy Modelarskiej ]
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.