Skocz do zawartości

Co sądzicie o Szybowcu DG-1000 HYPE


pionier87

Rekomendowane odpowiedzi

Lata super, szybuje super.

Problemy pojawiają się z wieżyczką kiedy nie mamy radia z komputerem. Trzeba odpowiednio zmiksować gaz z serwem wieżyczki aby po wyłączeniu wieżyczka ciut cofała się w tył i tym samym śmigło dotykało blokady.

Można nim latać bardzo wolno i nie zwali się w korek, jest bardzo stateczny.

 

Polecam a tym bardziej że pewnie chcesz go kupić z ikara :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat oryginalnie lata ten model na radiu bez komputera więc "troszkę"chyba piszesz to co Ci translator podpowiedział..... czyli bzdury całkowite

 

prawda że byłem delikatny ?

 

co do ikara to akurat nie wiem czy to okazja kupować modele poreklamacyjne i zwroty do sklepów .

Jeśli model opisany jako uszkodzony w transporcie jest cały zielony od trawy i ma przód totalnie zgnieciony podczas gdy karton jest cały to nie wiem o jaki transport chodzi ....... ???

Znane jest źrodło gdzie te modele kosztują 1/2 krajowej ceny a tak nie ma kupców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja już go kupiłem latam na nim na radiu od Lamy zwykły E-skay a tam mixerów nie ma co prawda radio ma teoretycznie 4ch ale można dorzucić potencjometr i zwykłą mechaniczną blokami i latasz...Co do tj wieżyczki to rożnie z Ta blokadą bywa raz się chowa a raz nie wygląda na to ze sam sobie odpisuje na pytanie al może nie sprecyzowałem pierwszego postu chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał odczynienia z tym glidem ja dopiero zaczynam zrobiłem nim moze ok 5/6 lotów z czego raz mi uciekł...

 

mi się udało go kupić nieco taniej niz w sklepie,widziałem nawet cenne 999zł co jest absurdem...

 

U was w Nowym chyba Maverick miał DG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.