Skocz do zawartości

czujnik temperatury do Sharka


a_skot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MiQ27, nie wiem czemu ale chciałem abyś był pierwszy :D Tak się zastanawiam czy iść zasadą że pierwsi będą ostatnimi i wsadzić cię na listę na koniec czy poprostu obciążyć cię kolejnymi kosztami wysyłki dalej :D

 

Ale po głębszym zastanowieniu będziesz pierwszy, a co trzeba ci trochę portfel uszczuplić :D, co do rozpiski nie chce mi się pisać niech to pozostanie moją słodka tajemnicą i sprawdź sobie metoda prób i błędów :D

 

Co do kosztów to wyszły po 3,20 za sztukę. Wysyłam jutro do MiQ27, także następne niech podeśle adres do Michała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły. Dziękuję po wielekroć :pom:

Tez z kabelkiem, jak sądzę, mam odesłać ? 8)

Dotarły do mnie 3 sztuki, dostałem 2 adresy na PM, więc listę wysyłkową uważam za zamkniętą. Jutro postaram się dać zajęcie poczcie.

Rozpiska nóżek wkrótce, jak siądę do mspainta :) Stay tuned :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiQ27, ten z kabelkiem to promocja "for ju :)"

 

Co do czujników to przewidziałem dla, Slawomir, a_skot, alenik, przy czym o ostatnim nie doczytałem że chce 2szt :( dlatego może kiedyś przy okazji kupie i podeśle. Głupio wyszło bo mogłem wziąć kilka szt więcej, ale gapowe się płaci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.