Skocz do zawartości

Turnigy LiPo 3s 2200mAh za 55zł


kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna autoreklama, to nie ja sprzedaje a tego człowieka nie znam. Znalazłem ciekawą ofertę i chciałem się podzielić tą informacją ale widzę, że nie warto skoro jestem oskarżany o autoreklamę.

 

A zamówiłem (czytaj kupiłem) na allegro z opcją odbioru osobistego. I nic za to nie zapłacę, a zyskuje program ochrony kupujących oferowany przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Prawda jest taka ze jest to tanio, pakiety niezłe tylko że początek zimy to kulawy okres do kupowania lipoli bo te 3-4 miesiące będą musiały poleżeć nim się ich użyje i z tego tylko powodu ich nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Powiem inaczej. Nie widzę powodu żeby leżakowały u mnie w domu :D

 

PS. Zostawiłem tak lipola na kilka miesięcy-może 4 miesiące. GWS 3S 1300mah . Odbyłem na nim wcześniej kilkanaście lotów. Po tych kilku miesiącach po pierwszym locie spuchł. Nie był przeciążony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może i ciekawa tych turnigy 2200, no ale.... Kiedyś zamówiłem kilka sztuk z HC. 2 szt używałem do układu bec w modelu spalinowym a 3 szt. latały w modelu elektrycznym. Po okresie 1 lub dwóch miesięcy ( wcale nie intensywnego używania i ładowania dobrą ładowarką z balanserem) 4 szt napuchły. Może i miałem pecha, ale od tamtego czasu jeśli już to zamawiam Flightmax'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

CoolSky nie zrażaj się tak od razu. Wielu modelarzy używa znacznie droższych pakietów i zdarzają się takie "wisienki" co też się psują. Z relacji z innymi handlowcami wiem, że gdyby nie dokładna selekcja ogniw na poziomie sprzedawca-klient (czyli sklep) to do klientów znacznie częściej trafiały by uszkodzone pakiety.

Jeśli chodzi konkretnie o twój przypadek to faktycznie mogłeś trafić na jakąś czarną serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.