Skocz do zawartości

Motoszybowiec prosze o opinie czy warto kupić


Karol99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Na twoim miejscu, jak bym miał te ~400zł to bym sobie kupił aparaturę Turnigy 9x jakiegoś lipola 3S 2200mAh serwa, silnik 3f :wink: I zbudował własny model z serji "Toto" , wydasz na budowę góra 70zł a będziesz miał dobry model do nauki latania no i niczego sobie sprzęt :wink:

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja wydałem na swój model 300 zł (toto-1) Oczywiście chodzi mi o koszty budowy i części. Na początek polecam taki wybór jak ja lub bete 1400 po tym jak kolega dał mi nim latac bardzo mi się spodobał (jego plusy znajdziesz gdzies na pfmrc bo mi się ich nie che wypisywać jak kupisz sky lady to będziesz potem miał pretensje do samego siebie NIE POLECAM! A czemu przecież jestem początkujący i nie mam pojęcia o tym modelu (jak tak myslisz twoja sprawa)

W szkole dostalismy kase na samoloty i Nauczyciel kupił asw28(nie jest taki zły choć na forum po nim jadą) funtica (model świenty do nauki latania potem sie nudzi) i własnie sky lady i jak widziałem jak nauczyciel nim lata i co o nim mówi to żałuje że szkoła to kupiła bo za 550 można kupić bete 1400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.