Skocz do zawartości

jaki zamiennik TowerPro dla emax CF2822 ?


rondon

Rekomendowane odpowiedzi

na ebayu masz lepsze odpowiedniki emaxa 2822

rc timer

http://cgi.ebay.co.uk/New-RC-Timer-2822-14-1200KV-Outrunner-Brushless-Motor-/110430746113?pt=UK_ToysGames_RadioControlled_JN&hash=item19b62f7601

 

wszystkie silniki od tego rc timer sa , zbudowane lepiej , masywniej od emaxa

i maja lepsze osiagi

sprawdzilem osobiscie na kilku typach

 

A do czego potrzebujesz ten silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie się nie znam na tych silnikach kiedyś latałem tylko szybowcami, potem kilka lat przerwy i wróciłem do tematu kupując gotowego AXN'a i o nic się nie martwiłem

 

rozumiem kv to ile obrotów RPM na 1 Volt ?

 

@Janosik72 jest gdzieś jakaś strona gdzie ładnie opisane są te skróty przy śmigłach i w ogóle na temat doboru silnika?

 

z tym emax2822 tak napisałem bo widziałem w sieci dużo podobnych konstrukcji na tym silniczku

 

dzięki za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie patrzylbym na to co gosc pisze , bo moc sie nie zgadza , waga rowniez nie

napisze tak :

silniki sa mocniej wykonanne niz emaxy , lozyska bez porownania lepsze

w odczuciu uzywania maja lepsze parametry niz emaxy, dla dokladnego porownania osiagow musialbym kupic znow emaxy ktorych to juz sie pozbylem , napisalem tylko o odczuciach wlasnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

bo teraz to chce tzagi 120cm albo kilera 100cm do szybkiego polatania.

 

a na wiosnę planuje zbudowanie platformy FPV 120-150cm i tam ciąg będzie już zdecydowanie większy potrzebny.

 

tylko szkoda, że ten silnik tak trudno dobrać, bo szkoda pieniędzy na eksperymenty :|

 

np. w tym filmiku

autor założył w maxi swift ten silnik: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2140

bardzo ładnie to idzie ale model zdecydowanie większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo inaczej się zapytam.

AXN na seryjnym wyposażaniu był trochę wolny,

co kupić, żeby tzagim 120cm przekroczyć 100km/h ?

Bilet na Eurocity... :P

Tak z ciekawości - wiesz co to jest 100km/h dla metrowego modelu, którego cieniutkiego profilu nie widać z 200m? :wink:

W skrócie - 10 sekund nie widać modelu. Jesteś na to gotowy? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.