Skocz do zawartości

Witam z Zielonej Góry !


pasek888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam na imię Michał, mam 22 lata i jestem początkujący w temacie modelarstwa RC. Dawno temu jako 10-latek bawiłem się w modele szybowców z balsy puszczanych z linki (nie znam profesjonalnej nazwy, po prostu biegłem aż szybowiec zaleciał odpowiednio wysoko).

Teraz podczas spacerów przy pobliskim lotnisku zaobserwowałem modelarzy puszczających różne modele motoszybowców, samolotów, generalnie pełna profeska, głównie sprzęty spalinowe. No i co tu więcej mówić... zakochałem się :)

 

Kolejne hobby to kolekcji :D Na razie drugim zainteresowaniem jest CB-Radio i łączności nawiązywane na częstotliwości 27 MHz. Także część funduszy będę musiał poświęcić i wstrzymać rozwijanie radia, a skupić się na modelach :)

 

Jako ciekawostkę podam, że mój ojciec realizuje swoje dziecięce marzenia i buduje makiety kolejowe. Kiedyś w skali TT, teraz przerzucił się na H0, ze względu na większą dostępność części, modeli, itd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.