Skocz do zawartości

beriew 200 - pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, chodzi mi od kilkunastu tygodni po głowie, żeby popełnić półmakietę Berieva 200. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć planów, Połaziłem trochę po zagranicznych stronach ale nic nie znalazłem. Pomóżcie proszę znaleźć jakieś plany tego samolotu. Chętnie odkupię jeśli trzeba będzie. Chciałbym zrobić ten model na następne spotkanie w Czarnej, może się uda!? :mrgreen:

 

Tak czy siak, pozdrawiam Wszystkich i życzę Wesołych Świąt i Lepszego Nowego Roku 2011 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hubert

dzięki za linka, na pewno się przyda. Właśnie rozpocząłem składanie Dauntlesa, którego kupiłem od Ciebie już chyba ponad rok (?) temu. Idzie jak po grudzie ale już gotowy kadłub skrzydło i usterzenie, powoli zabieram się do lotek, podwozia i reszty ( będzie elektryk) ale jak sam widziałeś, będzie potrzeba wielu przeróbek, niestety, a może stety, bo wydaje się, że będzie ładny model! Raczej nie będę robił go makietowo ( piloci, rozsuwana kabina , chowany km, bomba i te takie eam szczególiki)ale postaram się jakoś go ulotnić. W ostateczności okleję go półprzeźroczystą folią i będzie jako wystawowy, bo nawet bez pokrycia robi wrażenie na oglądających.

Odnośnie beriewa - napisałem już do Thomasa, czekam na odzew.

Pozdrawiam

Życzę tez Wesołych Świat i lepszego Nowego Roku dla Ciebie i Twojej Rodziny :lol:

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.