Skocz do zawartości

III Air Tow Meeting Parzniew 2011


kryniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Tomku,

Cieszę się że nasza incjatywa przypadła Tobie do gustu, idea jest bardziej wzniosła niż tylko nowy portal ale myślę że to dobry początek, abyśmy się zorganizowali w fajną grupę i spotykali się częściej na imprezach specjalnie przygotowanych dla takich maniaków jak my. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

 

Chciałem zapytać czy trzeba się gdzieś specjalnie zapisywać i zgłaszać czy tak po prostu podjechać z rana i wszystko na miejscu się załatwia ?

 

Postaram się być z dwoma ptakami: DG 800s 1:4 4,5m i ASW 28/18 1:3,5 5m.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku wystarczy deklaracja w tym wątku i zapraszam z rana na lotnisko tam będzie rejestracja uczestników, regulamin znajduje się na forum attp.pl i będzie bardzo zbliżony do regulaminu jaki obowiązuje na zawodach w Tarnowie. Z tym że na próbę postanowiliśmy zmienić podział zamiast wagi jest skala wykonania, więc masz szansę na dwa puchary, oraz dopuszczamy stosowanie vario. Którego bedzie możliwość wypożyczenia na czas lotu aby dać szansę tym którzy jeszcze nie posiadają, ewentulnie zakupienia na preferencyjnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być jak najwcześniej ale mam ok 350km drogi a dzień wcześniej gram jeszcze na weselu. Tak więc mam nadzieję, że na 10 rano gdzieś będę bo wcześniej to raczej nie dam rady. Co do vario to mam i bardzo sobie chwalę i cieszę się, że będzie można z niego skorzystać.

 

Chciałem jeszcze wziąć mojego Wampira jako ciekawostkę ale niestety skrzydło jest uszkodzone i nic z tego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Harmonogram III Air Tow Meeting Parzniew 2011

 

sobota (25-06)

 

9.00 początek rejestracji

 

9.50 odprawa

 

10.00 konkurencja, loty na czas/celność lądowania

 

12.00 (dla uczestników) obiad z grilla plus piwo-bezalkoholowe

 

12.00 pokazy lotnicze, (co kto ma ciekawego)

 

13.00 II tura, konkurencja, loty na czas/celność lądowania

 

15.00 wolne holowanie

 

18.00 pokazy lotnicze, (co kto ma ciekawego)

 

20.00 ognisko

 

 

Niedziela (26-06)

 

9.30 odprawa

 

10.00 konkurencja, loty na czas/celność lądowania

 

12.00 (dla uczestników) obiad z grilla plus piwo-bezalkoholowe

 

12.00 pokazy lotnicze, (co kto ma ciekawego)

 

13.00 II tura, konkurencja, loty na czas/celność lądowania

 

15.00 ogłoszenie wyników/wręczenie pucharów

 

15.30 wolne holowanie

 

18.00 pokazy lotnicze, (co kto ma ciekawego)

 

Jeżeli w niedzielę zakończymy konkurencje wcześniej to wprowadzamy wolne holowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku rejestracja będzie na lotnisku, przy rejestracji deklaracja o chęci wykonania pokazu, dodatkowo trzeba wypełnić formularz dla komentatora i najważniejsze posiadanie ubezpieczenia oc.

Dziękuję za info na pewno się pojawię jak nie z modelami (gdyby mocno wiało) to na pewno pokibicować.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No i po meetingu. Chociaż jestem jeszcze na mazowszu to chciałbym serdecznie podziękować organizatorom III Air Tow Meeting w Parzniewie za super zawody. Choć warunki były dość extremalne to przynajmniej ja bawiłem się dobrze i co niemniej waż soprzęt do domu będę wiózł w całości :)

Jeśli chodzi o organizację to na prawdę szacun dla Krynka i całej ekipy z Parzniewa bo wszystko było zorganizowane tak jak powinno. Pozdrawiam serdecznie pana konferansjera, który w ostatnim locie na siłę próbował posadzić mój szybowiec na ziemi a ja niezbyt kwapiłem się do tego i w dodatku udało się jeszcze wylatać maxa na niecałych 100m nad ziemią :)

Ma nadzieję, że relacja filmowa jak i foto już wkrótce się pojawi to sami zobaczycie jak było.

Dziękuję jeszcze raz za wszystko i wszystkim i do zobaczenia w Tarnowie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom III ATM za udział w zawodach i pokaz wspaniałych umiejętności pilotażu w tak trudnych warunkach oraz wszytkim kibicom którzy nagradzali gorącymi brawami zmagania z wiatrem naszych zawodników. Chciał bym tak że gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak fajnej imprezy i pomagali w jej prowadzeniu.

Pierwsza fotorelacja z imprezy przygotowana przez Mariusza Gruszewskiego z lotniska Parzniew:

http://lotnisko-rc.pl/photogallery.php?album_id=118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom III ATM za udział w zawodach i pokaz wspaniałych umiejętności pilotażu w tak trudnych warunkach oraz wszytkim kibicom którzy nagradzali gorącymi brawami zmagania z wiatrem naszych zawodników. Chciał bym tak że gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak fajnej imprezy i pomagali w jej prowadzeniu.

Pierwsza fotorelacja z imprezy przygotowana przez Mariusza Gruszewskiego z lotniska Parzniew:

http://lotnisko-rc.pl/photogallery.php?album_id=118

Bardzo udana impreza mimo wręcz huraganowego wiatru.

To, że szybowce latały w takich warunkach, kiedy to mi dwa razy czapkę zdjęło to rozumiem, ale z podziwu wyjść nie mogłem jak ty sobie radziłeś swoją Wilgą startując niezliczoną ilość razy. Najwyższe słowa uznania za pilotaż!

Ja też wziąłem ze sobą modele, ale przez myśl mi nie przeszło żeby je choćby wystawić na płytę lotniska.

Krzysztof, jeszcze raz gratulacje za perfekcyjną organizację i absolutnie mistrzowskie starty i lądowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Darku wstyd byłeś i nawet nie podszedłeś przybić piątki. :x Dziękuję za wyrazy uznania, cieszę się że podobała się nasza organizacja imprezy, takie słowa dopingują do dalszej wytrwałej pracy aby następna była jeszcze ciekawsza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Darku wstyd byłeś i nawet nie podszedłeś przybić piątki. :x

No wiesz śmiałości nie miałem :wink: Byłeś taki zajęty, ale na Żarze na pewno przybiję i mam nadzieję że tam sobie pogadamy. Wybieram się tam na całe dwa dni i biorę modele. Mam nadzieję że nie będzie tak wiało jak w Pażniewie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne galerie z III Air Tow Meeting

Zamieszczona przez Mateusza Krupińskiego z lotniska modelarskiego Parzniew

http://lotnisko-rc.pl/photogallery.php?album_id=120

 

oraz zamiesczona przez Kolegów z klubu modelarskiego AVIA Tarnów

http://www.avia.tarman.pl/index.html?grp=55&info=353&lang=pl

 

Miłego oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.