Skocz do zawartości

Nokia n97


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że na forum kryją się specjaliści różnych profesji to mam pytanko odbiegające lekko od modelarstwa.

 

Od jakiegoś czasu jestem prze szczęśliwym posiadaczem Noki n97 ale ostatnio na przeciw memu szczęściu wyszedł problem z ładowaniem. Po podłączeniu ładowarki chwile ładuje po czym wyświetla komunikat "nie ładuje". Odłączenie i podłączenie powoduje ponowne rozpoczęcie ładowania. Zanim wbije pełną baterie zdarzy się to czasami parę razy a czasem paredziesiąt. Jednak bateria mimo, że wskaźnik pokazuje pełne naładowanie ledwo wystarcza na dzień pracy telefonu i to bez szczególnego żyłowania. Na innej ładowarce problem bez zmian.

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pracuje w tych samych godzinach co wszystkie punkty naprawy tel w moim wesołym, zaśnieżonym miasteczku. Dlatego zanim uruchomię machinę przekazywania telefonu osobom trzecim i tłumaczenia im tak żeby potrafiły wytłumaczyć problem osobom czwartym wole sprawdzić wszystkie domowe metody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon wrócił z serwisu. Miła pani stwierdziła, że to była ewidentna ingerencja cieczy. Koszt naprawy 70zł.

 

Co prawda telefon nie pływał u mnie ani razu. Zrzucam winę na pogodę. Często go przenoszę z mrozu do ciepła i może to przez to. Grunt, że śmiga;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.