Skocz do zawartości

czy mozna latac w niskich temp


malymax

Rekomendowane odpowiedzi

Niby latają, ale ktoś już wspominał o spowolnionej pracy niektórych serw, szczególnie tańszych, co w przypadku samolotu może nie jest tak ważne.. w przypadku modelu helikoptera może być przyczyną rozbicia modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ci latać przy tak niskich temperaturach na wolnej przestrzeni. Jeden z kolegów opisał istotny problem dotyczący serw i radzę posłuchać.. Poza tym nie każde żyro dobrze znosi niskie temperatury. Poza tym kruchość plastiku i szybsze "zużywanie" się pakietów.

 

Twoja wola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam każdym moim heli(od rexa 250 poprzez 450, belta cp,mini titana, rexa 500 do rexa 600) przy temp. nie spadającej poniżej -10-12 stopni i nie odczułem żadnych skutków ubocznych( nie licząc szybciej zdychającego aku). Ostatnio nawet na błoniach złapał mnie śnieg ale wylatałem jeszcze 2 pakiety rexem 600 i nic złego się nie działo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.