sbruski Posted July 15, 2007 Posted July 15, 2007 Witam, Jak sprawuje sie kulowe zamocowanie anteny w MC-19 (nabyłem)? Problemy? patenty? uwagi?
Deem Posted July 15, 2007 Posted July 15, 2007 W tytule MC-12 w treści MC-19 to właściwie jakie? Może zamocowanie jest takie same, nie wiem. W MC-19 z mocowaniem problemów brak, patenty zbędne. Co do uwag to trzeba odpowiednio dociągnąć śrubę zacisku kuli, bo antena opada przy każdym ruchu.
czhomik Posted July 15, 2007 Posted July 15, 2007 w MC 12 niema mocowania anteny przez zacisk kulowy tylko przez wkręcenie jej
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.