Skocz do zawartości

Futaba T6EX problem z kalibracją


safari28

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy bardzo proszę o pomoc!!!

Właśnie zakupiłem taki oto kabelek

http://allegro.pl/interfejs-symulator-usb-do-turnigy-9x-futaba-itp-i1376694335.html

 

windows wykrywa go, lecz nie mogę skonfigurować z nadajnikiem system go nie widzi.

czy jest potrzebne jakieś dodatkowe oprogramowanie, z kąt go wziąść chodzi mi o pracę z areoflay delukse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu do komputera (mówie o winXP, nie o Viście lub siódemce, bo tam możesz mieć kłopoty), w ControlPanelu doinstalowujesz dżojstik czteroosiowy i przeprowadzasz jego test i kalibrację. Nie zwracaj uwagi na działanie przycisków. Po tym dopiero, po uruchomieniu AeroFlight`a, wybierasz rodzaj sterownika. przeprowadzasz kalibrację i ustawiasz kanały sterowania (aparatura plus klawiatura). pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby było to takie proste. nie mogę wybrać żadnego jojstika wyskakuje mi komunikat

port gier nie jest prawidłowo skonfigurowany lub sterowniki nie są zainstalowane sprawdż w menadżerze programów. nie da się nic zainstalować a pozatym kontroler wogóle nie widzi 3 kanału aparatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.