Skocz do zawartości

POSZUKUJĘ Lotniska modelarskiego w okolicach Czechowic-Dzied


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

Marku, wiem, że człek z Ciebie z natury dobrotliwy :wink: , ale może spróbuj tych wielkopańskich buraków wychować, coby się tak samorządnie Twoimi porzeczkami nie raczyli :evil: . Na początek może wystarczy najczęściej okupowany przez nich krzaczek spryskać odpowiednim specjałem :twisted: , niech by ich tak przynajmniej przez tydzień rozwolnienie trzymało, żeby dalej niż 50 metrów od sławojki nie mogli się oddalić :devil: . Może by im w końcu świtnęło w tych zadufanych w sobie mózgownicach, że wypada zapytać właściciela czy pozwoli poczęstować się czymś, co na jego terenie i dzięki jego pracy wyrosło.

Oni Ci porzeczki obeżrą a wino z czego zrobisz? Pójdziesz kupić? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wsioki" scinają trawe dla krów i koniec nie pozwolą.

Szczególnie ze latam elektrykami i prawie ich nie słychać .... no cóż polska wieś jest 100 lat za miastowymi "liczy się gnój smród i co moje to moje i nic wam to tego a jak nie to widły w dłoń (ewentulanie policja)".

Gdybyś bardziej szanował innych i ich pracę to już byś latał nad porządnie wykoszoną trawką. Ale z Twoim podejściem do życia będzie to raczej trudne.

Jak jeden z przedmówców, ja również urodziłem się i wychowałem w bardzo dużym mieście. Mieszkałem tam przez prawie 30 lat. Od ponad 20 lat, z własnego wyboru mieszkam na wsi (bardzo blisko Ciebie) i mam zupełnie inne zdanie o swoich sąsiadach, niż Ty prezentujesz. Ja nigdy nie miałem problemu z lataniem pośród licznych, okolicznych pól i łąk.

Mam inną definicję "wsioka". Jest to gość, który uważa się za lepszego od innych, chociaż nie ma ku temu żadnego powodu (niektórzy mówią o tym dobitniej - wyżej s... niż d...ma). Czy pasuje ona do Ciebie - sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inny aspekt tej ,,wypowiedzi''.

Internet daje ,,anonimowosc'' ostroznie pojeta.Ciekawe,czy np. po odmowie uzyczenia pola

na latanie ,potrafi nasz rozmowca wyglosic taki tekst do wlasciciela wprost.

Gdyby jednak tak-daje mu 10-15sekund na postawe zasadnicza,potem kret :sleep: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zmieniełm treść pierwszego postu .... usunąłem obrażliwe teksty pod adresem włascieiceli pół .... mam nadzieje ze wybaczycie mi tak głupie zachowanie i ten wątek dzieki wam troche zmieniełm tok myślenia .... i własnie po to są fora internetowe .... mam jeszcze jedną nadzieje ze nie straciłem zbyt wiele w waszych oczach. Tak to sie pisze w przypływie emocji i uważam że

"Lepiej wywrzeszczeć sie na forum niż zrobic coś głupiego :D "

 

 

pozdrawiam

Meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawa godna pochwały. Jeśli rzeczywiście zmieniłeś poglady w tej kwestii, to dla mnie jest wszystko ok i sprawa zakończona. A dla innych niech to będzie okazja do zastanowienia się nad pochopnym wyrażaniem swoich opinii w różnych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nigdy nie uciekam od odpowiedzialności za własne czyny i słowa dosałem w policzek ( i to nie jeden :oops: ) od kliku modelarzy i to mi wystarczyło aby spojerzeć z innej strony na całą tą sprawe.

 

PS. Panie Marku mam nadzieje ze kiedyś moze uda mi sie polatac z Panem lub z całą ekipą.

 

 

pozdrawiam,

meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.