Skocz do zawartości

Witam


HAMME

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście napiszę

Z wykształcenia jestem elektronikiem i informatykiem. Nie ukrywam że dla mnie modelarsto jest dziedziną powiązaną. ponieważ pewne aspekty i koncepcje modelarstwa wykorzystuje w projektach FULLSIZE.

 

Aktualnie po dwóch latach walk zmodyfikowałem pojazd (scoprion mkII) do wersji zdalnie sterowanej. Sprawa o tyle była skomplikowana że jest tam bardzo dużo pneumatyki i hydrauliki abstrahując od dwóch osi skrętnych. W stanach pojazd oparty o tą samą bazę wziął udział w projekcie DARPA osiągając dobry wynik w dziedzinie autonomicznych pojazdów. Chciałbym małymi krokami dążyć do podobnej konstrukcji gdzie wymagana jest wiedza z dziedziny, mechaniki, elektroniki, robotyki i informatyki. Wiele tych obszarów przewija się w modelarstwie gdzie de facto skala nie ma znaczenia.

 

Wraz z Państwem chciałbym dobrać najlepszą elektronikę RC

 

Czy mógłby mi kolega wyjaśnić w jaki sposób można uzyskać uprawnienia aby móc napisać post właśnie na powyższy temat w dziale ELEKTRONIKA/APARATURA RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako informatyk nie powinieneś mieć z tym problemów.

Jeśli masz login i hasło do logowania się na forum to:

1. Otwierasz dział elektronika

2. nastepnie aparatury

3. klikasz w okienko "nowy temat"

4. I piszesz w odpowiednich polach odpowiednie informacje

 

Nie podajesz swojego wieku. Czy Twoje modelarstwo to tylko modele kołowe ?

Może jakieś fotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kolego że z samą obsługą tej kompilacji forum nie mam żadnego problemu zarówno od strony użytkownika jak i od strony administracyjnej.

 

Poprostu moderator lub administrator nie dodał mnie do grupy osób mającej prawa do pisania postów

 

Podczas próby napisania postu zwracany mi jest następujący komunikat

 

Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą pisać nowe tematy na tym forum.

 

W regulaminie nie było nic napisane na temat nadawania uprawnień dlatego pytam.

W innym wątku przeczytałem że mam czekać aż osoba uprawniona doda mnie do grupy

 

Wiek zgodnie z regulaminem zamieściłem co jest widoczne w profilu, dlaczego się nie wyświetla z boku nicku nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mała nieścisłość podczas zakładaniu konta a regulaminem. Mianowicie podczas zakładania konta wymagany jest wiek, który zamieściłem. Natomiast data urodzenia nie. Regulamin mówi jednak o uzupełnieniu daty urodzenia która, determinuje wyświetlenie się w informacjach obok awatara.

 

Aby nie wprowadzać użytkownika w błąd wystarczy dodać datę urodzenia do danych obowiązkowych w profilu nowych user'ów skoro i tak wymaga się ją przez regulamin

 

Spokojnie czekam na dodanie uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając koledze na pytanie

Tak aktualnie poświęcam się pojazdom pełnowymiarowym kołowym (ciężko nazwać to modelem) aczkolwiek jest on w skali 1:1 i najpierw będzie RC następnie autonomiczny bezzałogowy pojazd

 

Na poziomie teorii obserwuje rozwój projektu mikrokoptera. Czytam niemieckie forum i zapoznaję się z ideą i algorytmami. Myślę że w przyszłym roku będę mógł poświęcić odpowiedni budżet i czas aby zaangażować się na poziomie praktycznym.

 

Nie interesuje mnie pozyskiwanie wiedzy "po łebkach" dlatego najpierw muszę zakończyć aktualny projekt "Scorpion RC", który pochłonął masę czasu jak i zweryfikować go podczas ciężkich przepraw.

 

Po zamknięciu powyższego działu wezmę się za kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.