Skocz do zawartości

Witam w Nowym Roku...


Rekomendowane odpowiedzi

...i życzę wszystkiego najlepszego.

Nazywam się Krzysztof. Mieszkam w Błachowie koło Dobrodzienia w opolskiem. Modelarstwem interesuję się od dzieciństwa, ale pierwsze udane samodzielne loty (po kilku kraksach) wykonałem w 1997 roku. Latam modelami spalinowymi zarówno z zestawów jak i zbudowanymi samodzielnie wg. własnych projektów w przedziale 1-4cm. Preferuję modele o tradycyjnej konstrukcji balsowej. Modelem, którym najwięcej przelatałem i latam nadal jest samolot akrobacyjny (nie 3D) o rozpiętości 116cm z silnikiem OS 15FP. Używam go od 7 lat.

W ubiegłym sezonie zacząłem również latać modelem akrobacyjnym z silnikiem Thunder Tiger 18GP. Latam wyłącznie modelami bez podwozia, wyrzucanymi z ręki i lądującymi na "brzuchu". Jesienią skończyłem przeróbkę motoszybowca z napędem spalinowym na napęd elektryczny, ale nie zdążyłem go przetestować z powodu problemów z radiem. Dlatego kilka dni temu kupiłem nowe radio 2,4 GHz - Hitec Optic 6. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, ale więcej napiszę po przetestowaniu. Pozdrawiam wszystkich modelarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.