Skocz do zawartości

Ja tez juz rozwalilem model


throd

Rekomendowane odpowiedzi

To bylo tak w poniedzialek pogoda byla idealna do lotow moim elektrycznym piperkiem (1 m rozpietosci silnik szczotka klasy 280 sterowanie kierunek i wysokosc). Jako ze upal byl straszny wybralismy sie za znajomymi nad jeziorko troche zamarudzilismy tak wiec loty zaczely sie przed 21. Wypuszczam model z reki wznosze sie na ok 20m jeden zakret o 180 stopni nastepny o 90 biore 3 o 90 i wlatuje modelem w kolorze cub yelow prosto w tarcze zachodzacego slonca zakret byl dosc gleboki wiec model poszedl na skrzydlo w ziemi wiec gwaltowna katra ale za ostra model przechylil sie na drugie skrzydla a ze caly czas go praktycznie nie widzialem to w pewnym momencie stracilem orientacje zupelnie wylaczylem tylko silnik jakies 2 m przed ziemia i model pieknie zaryl nosem w trawe jakies 150 m od miejsca gdzie stalem. Straty samolot zaczynal sie po upadku od przedniej szyby nosowa czesc w kilu czesciach smiglo zlamane. Po powrocie do domu w ruch poszla tasma klej epoxy i lekki szpachel do balsy po 35 min wliczajac czas schniecia kleju modle w pelni sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypuszczam model z reki wznosze sie na ok 20m jeden zakret o 180 stopni nastepny o 90 biore 3 o 90 i wlatuje modelem w kolorze cub yelow prosto w tarcze zachodzacego slonca zakret byl dosc gleboki wiec model poszedl na skrzydlo w ziemi wiec gwaltowna katra ale za ostra model przechylil sie na drugie skrzydla a ze caly czas go praktycznie nie widzialem to w pewnym momencie stracilem orientacje zupelnie wylaczylem tylko silnik jakies 2 m przed ziemia i model pieknie zaryl nosem w trawe jakies 150 m od miejsca gdzie stalem.

 

 

Najdłuższe zdanie jakie kiedykolwiek widziałem :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem magistrem filozofii to taka maniera mowi tobie cos okreslenie zdania heglowskie temu facetowi (mam namysli Hegla udalo sie kiedys skrobnac zdanie na przeszlo dwie strony) :mrgreen:

ale to chyba bylo wielokrotnie zlozone :mrgreen: nie wiem jak wy, ale ja nie potrafilbym tego powiedziec na jednym oddechu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem magistrem filozofii to taka maniera mowi tobie cos okreslenie zdania heglowskie temu facetowi (mam namysli Hegla udalo sie kiedys skrobnac zdanie na przeszlo dwie strony)

 

A ja jestem czytelnikiem i jestem pod wrazeniem wiedzy o pisowni j.polskiego.

Cieszy jednak fakt, ze naprawa modeli wychodzi lepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat przerodzil sie w krytyke moich umiejetnoci w pisowni, jesli drogich kolegow az tak to denerwuje to obiecuje poprawe. Nadmienie jednek tylko, ze chyba nie to jest istota tego forum, zatem jaki jest sens we wzajemnym dogryzaniu sobie i niszczeniu atmosfery na forum, skoro tekst jest w pelni jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)zatem jaki jest sens we wzajemnym dogryzaniu sobie i niszczeniu atmosfery na forum, skoro tekst jest w pelni jasny.

 

Pisanie poprawnie po polsku to chyba zaden problem dla Ciebie? Nieprawdaz? Wiec traktuj reszte forumowiczow z szacunkiem i nie kaz im czytac zlepka slow i zastanawiac sie, kiedy robiles wdech przy pisaniu. Bo to swiadczy tylko o twoim braku szacunku do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się poprawnie z szacunku i dla wygody czytających, żeby się nie musieli domyślać treści i silić na zrozumienie, co autor miał na mysli.

Większość ludzi to wzrokowcy. Utrawalasz im złe nawyki.

 

tekst jest w pelni jasny

Bzdura! Do kwadratu.

To nie piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za wybaczenie. Troche mnie ponioslo z tym stawaniem okoniem, to wy mieliscie racje i to od samego poczatku. Jednak mam nadzieje, ze drobne wpadki beda mi wybaczane. Naprawde jestem dosc roztrzepanym czlowiekiem i czasami pisze szybko z doskoku. Obiecuje zatem jeszcze raz poprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Tak trzymać :mrgreen:

Czyli można zmusić kogoś do poprawnego pisania :) A forum jak każde forum, musi być na poziomie :mrgreen:

 

Throd, nie łam się. Kup KITE KAT, przełam się :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.