Skocz do zawartości

slownik


mati1988k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zrobiłem na swojej stronie słownik modelarski i na pierwszy ogień poleciało serwo :) tutaj jest link do strony: http://www.gorzow.mm.pl/~mati1988k/modelarstwo/serwo.html Prosiłbym o jakieś korekty, lub pomysły o czym jeszcze mógłbym napisać.

 

I jeszcze co oznacza prędkość serwa? Czas reakcji czy czas obrotu serwa o ileś tam stopni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze co oznacza prędkość serwa? Czas reakcji czy czas obrotu serwa o ileś tam stopni ?

No skoro chcesz poprzez swoją stronę uświadamiać i uczyć innych, to może wpierw wypadałoby samemu nabrać wiedzy. Ja w BaterflajowyŚwiecie nie piszę o rzeczach o których nie mam pojęcia. Stan licznika na Twojej stronie przyprawia o zawrót głowy - gratuluje takiej ilości odwiedzin w tak krótkim czasie.. Sorry za ten kubeł zimnej wody, ale widzę że dalej na gwałt próbujesz promować sam siebie, a może lepiej byłoby cały ten artykuł o serwach zamieścić ot poprostu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylasty , Ty to umiesz człowieka pocieszyć. :devil:

 

Swoją drogą gratuluje spostrzegawczości ,bo ja bym na tego licznika w życiu nie zauważył.

 

Nie ma to jak błyskawicznie rozwijający się serwis ,niedługo wysadzi w powietrze większość for RC, łącznie z naszym. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.