Jump to content

Depron - materiał mocny jak stal!


Diakon

Recommended Posts

Jedyny porządny materiał, jaki mam do budowy modeli latających to depron. Już co nieco o nim wiem, o jego wytrzymałości, łątwości łączenia, etc 8) , i powinienem powiedzieć, że jest to super materiał (ciekawe czy jego producenci spodziewali się, że znajdzie on zastosowanie w modelarstwie).

Zrobiłem kilka samolotów z niego, mniejszych i większych. Czy to rzucam po pokoju, czy na dworze - są kuloodprne. Mogą nurkować i uderzać, obijać się o przeszkody - i nic!

Nawet mój wolnolatający Zefirek, który przeżył kilka poważnych uderzeń, wygląda na ledwo uszkodzony. Ale po kilku uderzeniach, pojawiły się poważne pęknięcia. Myślę - no chyba po modelu, ale dam mu jeszcze szansę. Wracam do domu, biorę polimera, i po kłopocie :) !

Tak pękł on już kilka razy, ale zawsze wszystko da się naprawić!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

prawie wszystkie moje modele tak latały(tzn.wszystkie moje kleje :D)niestety,gurnopłat był najlepszy ale skończył na drzewie(tego dnie już miał około 15 lotów za sobą)i to na samym czubq zdjeli go ale z modelu nic nie zostało.gdyby silniki były takie mocne jak moje modele,to by mi sie gwinty nie krzywiły od czasu do czasu i nie łamały zębatki(w elektrykasch oczywiście)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.