Skocz do zawartości

Witam


GPiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Mam na imię Piotrek, mam 25 lat.

Interesuje się szeroko pojętą elektroniką, pracowałem w branży telekomunikacyjnej, sieciowej oraz obecnie systemy zabezpieczeń. Jako hobby bawiłem się mikroprocesorami i prostymi układami sterowania własnej konstrukcji.

W dzieciństwie bawiłem się plastikowymi nielotami oraz do momentu urwania korbowodu silniczkiem spalinowym na uwięzi.

Obecnie coś mi odbiło (chyba ze względu na dziecko) i chciałbym się pobawić w modele rc.

Od jakiegoś czasu jestem niemym czytelnikiem tego forum, jednak mam kilka pytań na które odpowiedzi nie znalazłem w związku z czym postanowiłem się zarejestrować ;)

 

Na dzień dobry apel do forumowiczów z mojej wioski zwanej Szczecinem - proszę o jakiś kontakt odnośnie sklepów gdzie na miejscu mógłbym się zaopatrzyć w materiały typu listewki, balsa, bowdeny i inne graty, których nie ma sensu zamawiac na sieci ze względu na koszty wysyłki.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.