olson Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 Witam. Miałem Katanę, drugiej już raczej miał nie będę , - tzn zaoferowano mi wersję tartak, ale że ja pilot a nie modelarz to już sobie raczej odpuszczam (chyba że ew. ktoś wykonał by to na zamówienie). Więc zaczynam poszukiwać czegoś pod CRRC GF 45i. Coś do latania 3d, pod jakieś 2m. Znalazłem w nastiku coś takiego: http://nastik.pl/hangar-extra-brak-p-994.html ale niestety brak... może jakieś inne sugestie? Najlepiej ARF :rotfl: ... Sera mam HS 625 MG, wszystkie sprawne Pozdrawiam
gregwait Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 Witam Znalazłem w nastiku coś takiego: http://nastik.pl/hangar-extra-brak-p-994.html ale niestety brak... Jest tutaj http://www.scorpio-polska.pl/podrobnosti_prehled.php?kod=HAN2750&kat_id=20&kat_typ=0 Cena niestety wyższa
olson Posted July 19, 2007 Author Posted July 19, 2007 A jeszcze mam coś takiego tylko ciekawe jak to się ma do mojej samoróbkowej Katany :?: http://mixmodel.esco.pl/product_info.php?products_id=539 i coś takiego http://nastik.pl/extra-300lp-216m-p-1122.html Czy ktoś miał może jakąś styczność z pokazanymi modelami? Pozdrawiam
pilot Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 ...Miałem Katanę, drugiej już raczej miał nie będę , - tzn zaoferowano mi wersję tartak... A można zapytać za ile ten tartak ? Widziałem ostatnio Katanę X-Lite właśnie tą z podanej strony. Wygląda całkiem nieźle, zrobiona solidnie tyle, że chyba deko ciężka ale nie wiem ile ważyła Twoja pusta.
marcin133 Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 Jest jeszcze coś takiego: Extra 260 Nie wiem tylko czy to już trochę za duży model więc od razu zapytam czy do tego silnika będzie dobry?
tikicaca Posted July 20, 2007 Posted July 20, 2007 Ta katana X-lite stala na zarze do sprzedania za 1200zl nowka. Odnosnie tartaku katany o ktorym pisales, gdzie i za ile go mozna dostac??
Way Posted July 20, 2007 Posted July 20, 2007 Pan Wiesław Chmielewski ma do sprzedania Extre 2,12 Composite Arf za 2300 zł. Uważam że to lepszy zakup ( lżejszy model ) http://www.wieslawchmielewski.com/main/polska.htm
pilot Posted July 20, 2007 Posted July 20, 2007 Ta katana X-lite stala na zarze do sprzedania za 1200zl nowka. Właśnie o tym modelu pisałem. ...Uważam że to lepszy zakup ( lżejszy model ) Lżejszy od czego ??? Modele z Com. Arf to full laminaty i wcale nie są takie lekkie.
sebarc Posted August 4, 2007 Posted August 4, 2007 Może coś takiego: http://www.wimarex.ichu.pl/product_info.php?cPath=21_36&products_id=304 )troche cegła ale lata nawet nieźle. Pan Wiesław Chmielewski sprowadza również Extre 2x2 całą z kompozytu. http://nastik.pl/extra-330l-229m-p-50.html Extra 330L
radek872 Posted August 7, 2007 Posted August 7, 2007 jezli stac Cie na dobry model to zdecydowanie extra 330 2x2m Compoite ARF
patryk134 Posted August 7, 2007 Posted August 7, 2007 Może ten modelik? http://www.saumodelarnia.fora.pl/akro-trener-t78.html P.S Sam go robie
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.