mmarko25 Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 Witam Przeglądałem forum, instrukcje opisy... i nigdzie nie znalazłem... Mianowicie.. jaki jest prąd podtrzymania (ładowania) ładowarki Shark 10, po zakończeniu ładowania ?? Np. ładuje sobie pakiet NiMH 1700mAh prądem 0,4A. Po wykryciu spadku napięcia (delta peak) ładowarka kończy proces ładowania.. i co dalej ?? Czy całkowicie wyłancza prąd, czy jednak jest jakiś aby podtrzymać uzyskane napięcie?? Wiem że w Sharku 20 ten prąd można ustawić, natomiast nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat w odniesieniu do Sharka 10. Jeżli ktoś wie coś na tene temat i by się wypowiedział, to będę bardzo wdzięczny:) pozdrawiam
Doman Posted July 20, 2007 Posted July 20, 2007 Prąd podtrzymania wynosi 0..250mA. Jak sobie to ładowarka odpowiednio dobiera to nie wiem. Nie sprawdzałem też w praktyce... bo w sumie po co? Ładuje? Ładuje! No! Może jak będę miał chwilkę to jakiś pakiecik NiXX podładuję z bocznikiem i pomierzę co się dzieje po tym jak "zapipa" :-D
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.