Skocz do zawartości

shark 10 - jaki prąd podtrzymania ?


mmarko25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeglądałem forum, instrukcje opisy... i nigdzie nie znalazłem... Mianowicie.. jaki jest prąd podtrzymania (ładowania) ładowarki Shark 10, po zakończeniu ładowania ??

 

Np. ładuje sobie pakiet NiMH 1700mAh prądem 0,4A. Po wykryciu spadku napięcia (delta peak) ładowarka kończy proces ładowania.. i co dalej ??

Czy całkowicie wyłancza prąd, czy jednak jest jakiś aby podtrzymać uzyskane napięcie??

 

Wiem że w Sharku 20 ten prąd można ustawić, natomiast nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat w odniesieniu do Sharka 10. Jeżli ktoś wie coś na tene temat i by się wypowiedział, to będę bardzo wdzięczny:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prąd podtrzymania wynosi 0..250mA. Jak sobie to ładowarka odpowiednio dobiera to nie wiem. Nie sprawdzałem też w praktyce... bo w sumie po co? Ładuje? Ładuje! No! :lol:

 

Może jak będę miał chwilkę to jakiś pakiecik NiXX podładuję z bocznikiem i pomierzę co się dzieje po tym jak "zapipa" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.