Skocz do zawartości

Mój RWD


alberto6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mój RWD czeka teraz tylko na wyposażenie ale mam pewien problem - przy zakupie silniczka (kupowałem w krajowym sklepie) nie zauważyłem ze brakuje mu śrubek do mocowania. Chodziłem już po różnych sklepach od Castoramy (Tarnów) po sklepy meblowe, zegarmistrzów, komisy telefoniczne no i niestety nigdzie nie mogę znaleźć śrubek do przykręcenia silnika do wręgi. Znalazłem w sumie na allegro i w jakichś sklepach internetowych śrubki M2 (chyba takie tam pasują - jeżeli nie , to proszę poprawcie mnie), ale powiem szczerze że za 10 sztuk płacenie 15 zł z wysyłką mnie nie bawi. Najlepiej gdyby wypowiedzieli się koledzy z Tarnowa lub Rzeszowa, gdzie w takowe mogę się zaopatrzyć

 

a sprawa druga czy w niedalekiej przyszłości znajdzie się jakiś modelarz z okolic Tuchowa lub Ciężkowic, który pomoże w oblocie ? Czy mam się zwracać z prośbą do kolegów a Tarnowa lub Gorlic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów wyżej wymienionych zdecydowałem się na zakup TP 2410-12 i sam już nie wiem .... ale z moich wcześniejszych pomiarów wynikało że musi być to śrubka o gwincie 2 mm Suwmiarki brak więc dokładny pomiar odpada....ale niech się ktoś wypowie ko ma też taki silniczek. Następnym razem biorę silniczek ze sobą dla przymiarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.