Skocz do zawartości

Cześć.


vowthyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Trafiłem tutaj z "sąsiedniego podwórka" symulatorów lotniczych, którymi bawię się już od kilku lat. Coraz bardziej jednak nosi mnie, aby oprócz maszyn wirtualnych polatać również czymś bardziej namacalnym. Forum czytam już od dłuższego czasu w poszukiwaniu informacji istotnych do tego, aby moja inicjacja modelarska przebiegła w miarę łagodnie (czyli tak, aby nie utopić zbyt dużych pieniędzy w pierwszy model, który zapewne ulegnie wielu spektakularnym kraksom, lub też w sprzęt, który po krótkim czasie okaże się nieprzydatny). Do tej pory udawało mi się znaleźć wszystkie informacje, których potrzebowałem, jednak nieuchronnie zbliża się czas, kiedy będę zmuszony pomęczyć Was swoimi pytaniami, dlatego w końcu postanowiłem się zarejestrować na forum. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że jako początkujący w temacie nie będę zanadto uciążliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.