Skocz do zawartości

Ju - 87 ze sklepu naszego forumowego Kolegi


robas69

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji, zdjęć, parametrów to napisz. Chętnie pomogę również w doborze wyposażenia. Przy okazji kupując kompletny zestaw (pakiet, regulator, serwa, model(z silnikiem)) weźmiesz udział w nowej promocji 5%. Czyli do końca stycznia 15% rabatu i darmowa wysyłka.

 

EDIT: dodałem zdjęcia na stronę sklepu.

 

 

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja mam właśnie taki "modelik" - oczywiście dzięki uprzejmości Kuby.

Obecnie został on juz ukończony i ustawiony i wyregulowany. Czekam na wolny czas, odpowiednie warunki pogodowe w tym czasie, no i ulotnienie.

Będzie to chyba możliwe w najbliższy tzw. "dłuuuuuuugi weekend" - :)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Wiecej szczegółów o skałdaniu tego modelu dostępnych jest w tym miejscu:

http://rcradom.pl/fo...hp?thread_id=78

 

Jak będzie potrzeba to oczywiście mogę i tutaj zapodać taki temat -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam identycznego, już latał i nawet zaliczył kreta. Próbowałem latać na bardzo małej prędkości, przepadł i zabrakło wysokości aby go wyprowadzić. Straty- popękana maska silnika i pęknięta kabinka. Kuba ściągnął nową ale trzeba było sporo wybulić. Trzeba go leciutko przeważyć na przód , przynajmniej mi latało się dużo płynniej. Lata fajnie ale trzeba lądować na klapach z ok 30-50% gazu, dobrze jest sobie zrobić mix klap i wysokości, bo po wychyleniu klap na maxa miał początkowo tendencje do zadzierania w górę, co mogło się źle skończyć. Osłony goleni są dość kruche, do skręcenia lepiej użyć cieńszych wkręcików niż dostarczone w zestawie. Antenkę zamocowałem na magnesy neodymowe, dużo łatwiej nie ułamać w transporcie, co mi się niestety zdarzyło. W tym roku jeszcze polata, ale jakoś nie mam czasu pojechać na lotnisko ( o realizacji kilku rozgrzebanych projektów nie wspomnę :( . Jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

Pozdrawiam

Piotr

P.S. Zresztą co ja gadam, przecież Ty to wszystko wiesz :wub: Ale model fajny, no nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.