Skocz do zawartości

Model który zachwycił.....


Rekomendowane odpowiedzi

Pewne zabrudzenia odpuściłem bo i tak przykryją je naklejki.

Mam nadzieję że to nie sa wodne kalkomanie. :jupi:

Obawiam się, że jednak to są wodne kalkomanie.

Ostatnio złożyłem i oblatałem tego mniejszego ICONA z HK:

http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=13848

Papier i kalkomanie w małym wyglądają tak samo jak w Twoim modelu. Kalkomanie które zostały naklejone z tyłu kadłuba po bokach po pięciu minutach odpłynęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest wątek o mniejszym ICONIE na forum. Wojcio69 jest autorem. Wysłał mi PW z zapytaniem o moje spostrzeżenia.

Przesłałem mu, więc pewnie coś tam napisze w swoim wątku. Filmu niestety nie mam. Model składałem dla znajomego prowadzącego sklep internetowy. Mam zdjęcie ściągnięte ze strony sklepu, widzę, że model jest do sprzedania. Dołączona grafika

Na zdjęciu widać że na dziobie przyklejone jest na taśmę prowizoryczne doważenie. Niestety czarna farba odchodzi razem z taśmą. Czerwona farba trzyma się o wiele lepiej. Ogólnie model jest dość ciężki wyszło ok. 880 a po doważeniu ponad 900 g. Bardzo ciężko oderwać go od wody, trzeba mieć nadmiar mocy mocno go rozpędzić i delikatnie w górę. Przydałoby się zwiększyć redan. A jak lata? Tak jak Cessny czy inne tym podobne. Nie próbowałem robić beczki czy lotu odwróconego. Wydaje mi się, że byłoby to dość ryzykowne. Ja nie za bardzo przepadam za tego typu modelami.

Edit: poprawiłem zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana na sniadanie zrobiłem test w wannie.

Model zachowuje się jak spławik.

Obciążony pakietem nieznacznie się przechyla.

Próbowałem go przewrócić ale trzeba ostro nacisnąć by go przechylić.

Ale to taka wańka wstańka.

Do tego skrzydła na końcówkach mają coś w rodzaju pływaków podpórek.

Myślałem że będę musiał zainstalować pompę do zęzy ale było sucho. :D

Dodatkowo przerobiłem zasilanie by nie było powodu do obgadywania. :lol:

Zmieniłem miejsce mocowania odbiornika. Kable poprowadzone środkiem między serwami.

Tak że jest teraz miejsce na 2 pakiety 3s które zamówiłem wraz z kablem Y.

Jak je dostanę będzie fotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.