Skocz do zawartości

FUTABA 8FG UPDATE 14 kanałów - soft Beta juz do pobrania


HANS

Rekomendowane odpowiedzi

w polowie lutego pełna wersja.. beta w kazdym razie podobno działa poprawnie

 

14 kanałów kalibracja drążków i wiele innych

w przyszłosći TELEMETRIA do 8FG

 

http://www.thommys.com/rc-zubehoer/robbe-futaba/softwareupdate-t8fx20/software-update-auf-version-2106-beta.html

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To soft będzie do pobrania darmowego? Bo tu w linku nic nie widzę do pobrania... Mam takie pytanko czy może używasz tej aparatury? Jeżeli tak to jakich firm karty SD używasz?

Wprawdzie ja po niemiecku ni w ząb, w dodatku urodziłem się zanim powstał internet, ale napisane jest, że wysyłają przez e-maila.

Klikasz na koszyk. dalej do kasy podajesz swoje dane i na maila dostajesz plik.

To takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym update juz od dawna wiadomo. Wlasciwie jego wydanie zapowiadano na polowe stycznia. Widocznie jeszcze testuja, skoro termin o miesiac przelozyli. Wspomniana wersja beta ponoc funkcjonuje bez problemow, jednak producent nie bierze odpowiedzialnosci za skutki wynikle z jej zainstalowania. Inaczej mowiac, uzytkownik robi to na wlasna odpowiedzialnosc. Niby nic, ale jednak nie calkiem bez znaczenia - jesli bowiem okaze sie, ze software zawiera jaki blad, moze to byc przyczyna utraty gwarancji. Dlatego mimo wszystko lepiej poczekac na wersje oficjalna.

 

Ach, jeszcze jeden drobiazg - w tytule watku trzebaby uzupelnic, ze dotyczy to takze FX-20, gdyz obie aparatury maja identyczne oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ktoś z Was już wgrał nowy soft?

Mam jeszcze tylko pytanie odnośnie aktualizacji - jak wgram tą aktualizację to ustawienia jakieś się kasują czy wszystko zostaje??

 

I czy ktoś z Was wie jakie dokładnie funkcje dojdą lub co zmienia ta aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was już wgrał nowy soft?

Mam jeszcze tylko pytanie odnośnie aktualizacji - jak wgram tą aktualizację to ustawienia jakieś się kasują czy wszystko zostaje??

 

I czy ktoś z Was wie jakie dokładnie funkcje dojdą lub co zmienia ta aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.