Skocz do zawartości

AXN-Floater pogonił kreta.


Alfone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mnie to też dopadło, mała kraksa w wykonaniu AXN'a. Przyczyny gleby są dla mnie troszkę tajemnicze. :wink: Pierwszy start i kilka kółek i wznoszeń bez zarzutu, tutaj krótki filmik. Po około dziesięciu minutach wylądowałem, żeby włożyć rękawiczki bo mi troszkę dłonie zmarzły. Po pierwsze, troszkę mi się w rękawiczkach źle steruje, po drugie nadajnik po chwili zaczął dawać oznaki, że zasilanie powoli się kończy, a po trzecie zaczął nagle wiać dość silny wiatr. Nie wiem, czy oznaki padających akumulatorków mogą spowodować chwilową utratę zasięgu? Ponieważ gdy straciłem nad modelem kontrole, wydawało mi się, że nie reaguje na stery (lotki). Skutkiem tego wszystkiego był pionowy kret z mniej więcej piętnastu metrów. Byłem w małym szoku, że nic więcej się nie stało bo przywalił ładnie.

 

Tutaj możecie zobaczyć fotki, przepraszam za jakość, ale robione telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.