Skocz do zawartości

Dla Tych, co grają w tenisa stołowego.


samolocik

Rekomendowane odpowiedzi

Wykażcie się dozą sceptycyzmu. Pomijając fakt, że tak precyzyjne odbijanie okrągłej piłeczki obłym, gładkim kawałkiem drewna jest, z ludzką precyzją, niemożliwe (ale wiadomo: Bruce Lee karate mistrz) i to, w jaki sposób Lee nadaje tak silną rotację piłeczki (jak wcześniej pisałem, gładkim i okrągłym kijkiem), to spójrzcie na pierwsze wymiany piłki. Szybkość piłki jest nieadekwatna do siły, z jaką uderza ją przeciwnik Bruce'a. I spójrzcie na nienaturalną reakcję piłeczki w odbiciu prze Lee w 8 sekundzie. Gołym okiem widać, że to efekt silniej rotacji.

Kim był Lee każdy wie, ale nie oszukujmy się, są rzeczy niemożliwe.

To fake. Zrobiony na potrzeby reklamy nokii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykażcie się dozą sceptycyzmu. Pomijając fakt, że tak precyzyjne odbijanie okrągłej piłeczki obłym, gładkim kawałkiem drewna jest, z ludzką precyzją, niemożliwe (ale wiadomo: Bruce Lee karate mistrz) i to, w jaki sposób Lee nadaje tak silną rotację piłeczki (jak wcześniej pisałem, gładkim i okrągłym kijkiem), to spójrzcie na pierwsze wymiany piłki. Szybkość piłki jest nieadekwatna do siły, z jaką uderza ją przeciwnik Bruce'a. I spójrzcie na nienaturalną reakcję piłeczki w odbiciu prze Lee w 8 sekundzie. Gołym okiem widać, że to efekt silniej rotacji.

Kim był Lee każdy wie, ale nie oszukujmy się, są rzeczy niemożliwe.

To fake. Zrobiony na potrzeby reklamy nokii.

pewnie masz rację nie będę się sprzeczał ale...

mój kolega który trenował (nie wiem czy jeszcze trenuje) tenis stołowy do treningu precyzji odbijania miał na paletce naklejoną gumę o średnicy piłeczki na samym środku paletki. zawsze trafiał środkiem a nie był graczem światowej klasy

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega który trenował (nie wiem czy jeszcze trenuje) tenis stołowy do treningu precyzji odbijania miał na paletce naklejoną gumę o średnicy piłeczki na samym środku paletki. zawsze trafiał środkiem a nie był graczem światowej klasy

Co innego trafić środkiem płaskiej paletki, a co innego kawałkiem okrągłego drewna o średnicy 3-4cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego trafić środkiem płaskiej paletki, a co innego kawałkiem okrągłego drewna o średnicy 3-4cm.

pewnie ale skoro mój kolega był przeciętnym trenującym graczem to dlaczego BL nie mógł odbijać kijkami na łańcuchu...

oczywiście biorę też pod uwagę że film powstał dla nokii...

nie mnie to oceniać

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.