Skocz do zawartości

jaki Helicopter do 400zł


Elyseo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ale potrzebuję złozony Heli do 400zł.

Praktycznie jest cały złożony - tylko belka jest odkręcona do transportu :wink:

 

 

chyba lepiej po kroczku złożyć w miarę przyzwoity model niż kupować jakieś badziewie :crazy: które szybko się znudzi .

Ale nie mam pojęcia o składaniu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytąjac kolegi pytania to raczej niech kolega przeznaczy te 400 zł na coś innego bo Heli wymaga sporo czasu i trudu aby poznać podstawy nie mówiąc o lataniu! Aby coś doradzić niech kolega zada sobie trudu i poczyta na epheli lub waldorfie wtedy nie będzie rozczarowań a pytania bardziej konkretne

no chyba ze jeden lot = jeden kret :crazy: pozdrawiam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego..

 

Jeśli masz do dyspozycji tylko 400zł, to lepiej kup sobie Lamę.. (Jeden z kolegów wcześniej Ci już pisał i to jest jedyne słuszne rozwiązanie). Pamiętaj, że zakup samej mechaniki to około 40%kosztów całego helika (nie wliczając aparatury). I tak kolejno:

1. zakup serw na tarczę (około 15zł/szt x 3 szt)

2. zakup serwa na ogonek (około 40-100zł)

3. zakup żyrka (można i badziew za 60zł, ale za "optymalne" żyro trzeba dać 200zł)

4. zakup regulatora 40A (od 60 do 150zł)

5. zakup silnika (od 70 do 120zł)

6 zakup pakietu (od 60 do 110zł)

 

a gdzie aparatura..?

 

za 400zł możesz szukać HBK2 lub używanego Belta CP.. To jedyne maszyny które (z trudem, ale możliwe) mieszczą się w Twoim budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli Lame można nazwać modelem , to na pewno niczego ona nie uczy ; chyba że złych nawyków i lenistwa :mrgreen: ech wywalona kasa :cry:

Ja zaczynałem od Lamy i z całego serca zawsze ją będę polecał jako pierwszy model. Miesiąc latania Lamą da Ci jakie takie wyczucie, o co w tym wszystkim chodzi. I naprawdę można się bardzo wiele nauczyć.

 

Za niewielkie pieniądze można czasem wyhaczyć super modele do nauki czyli Calibra 30 lub Rapiego 30 - 50

No to teraz pojechałeś :shock: Pokaż mi jakiegoś raptora gotowego do lotu za 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.