Skocz do zawartości

RSSI z odbiornika TURNIGY 9x


miksell

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo w takim odbiorniku nie mam rssi bo go tam nie ma Da się tylko załapać kiedy zasię ginie całkowicie, ale to jest tylko moja wiedza która może być błędna.

Osobiście odradzam 2,4ghz i nne niż futaba do fpv, kilka razy straciłem model na 2,4ghz i zmieniłem na 35mhz i mam pewny zasięg na 4km i RSSI. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jeszcze miałem odbiornik Turnigy

A czemu już nie masz Turnigy?? ;-)

 

Osobiście odradzam 2,4ghz i nne niż futaba do fpv

Myślę, że kryterium ceny decyduje o zakupie turigy ;-) Zawsze przeciez można zmienić moduł w Turnigy.

Osobiście nie jestem przekonany do 35Mhz. Jest to trochę stara technologia, trzeba myśleć o kwarcach i w dodatku ta antena ;-)

W sumie to wszystko ma swoje "+" i "-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jeszcze miałem odbiornik Turnigy

A czemu już nie masz Turnigy?? ;-)

 

Nadajnik sam w sobie mam ale moduł wymieniłem na FrSky, wcześniej miewałem problemy po 300-500m(według OSD) obecnie siedząc w samochodzie odleciałem 1200m na wysokości ok.50m i dopiero straciłem kontrole, okazało się przy tym że antenka nadajnika była źle ustawiona:) model znaleziony dzięki google earth i współrzędnym z OSD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.