Skocz do zawartości

[u] paczka planów


tede1408

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa kolekcja. Zwłaszcza ciekawe jest skąd w tej paczce znalazł się plan modelu de Havilland Chipmunk, który zacząłem rysować ale jeszcze nie skończyłem i pewnie, z pewnych przyczyn, prędko nie skończę (model też jest jeszcze w fazie budowy jak można zobaczyć na mojej WWW). Plan na mojej WWW oraz tu na forum, umieściłem jako rysunek obrazujący jak mniej więcej będzie wyglądał model. Nie sądzę, żeby z tego planu komuś udało się zbudować model ale mniejsza o to. Może faktycznie jest na tyle interesujący, że osoba kompletująca te plany zechciała go umieścić w kolekcji. Ponieważ każdy może sobie ten plan - zasadniczo nie plan tylko rysunek wyglądający jak plan - zobaczyć i ściągnąć z mojej strony WWW, to nie przeszkadza mi, że jest rozsyłany z tą "kolekcją". Niemniej jednak wzbudziło to moje, jakby to powiedzieć, wzmożone zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

nie wiem co jest grane ale linki na serwer już nieaktualne.

natomiast coraz więcej osób wpisuje się na listę z pobożnym życzeniem przesłania planów, ale założyciel wątku już tu nie zagląda, naszego wołania nie usłyszy i próśb nie spełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.