Skocz do zawartości

Savox cyfrowe -- czy są nowe doświadczenia i opinie ???


young

Rekomendowane odpowiedzi

czy koledzy mają nowe doświadczenia nt serw savox - cyfrowe ? pytam bo coraz ich więcej na rynku a sam nabyłem model SC-0251MG, które ulotnię w modelu dopiero na jesieni.

proszę o rzetelne informacje,

 

/wiem że haitec, futaby, JR to są takie a takie ale nie wiem jakie są savoxy/

 

ktoś kiedyś na forum je raz opisał i nie była to dobra opinia, ale jednak coraz więcej się ich sprzedaje.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiące ludzi używa tych serw, nawet o tym nie wiedząc. Wszystkie serwa sprzedawane w zestawach Align'a to serwa produkowane przez Savox'a. W mojej pięćsetce również mam takie zarówno na tarczy jak i na ogonie.

Tak to fakt tylko że jakoś dla align-a do 450-tek słabo im wychodziły bo lubiły padać bez powodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam savoxa w trexie 500 na ogonie

dla mnie to znaczy że to całkiem niezłe serwo, w stosunku do ceny.

W jednym z wątków ktoś zrobił zdjęcia savox-wi o nr 0251, ale te moje troszkę się różnią od tych na zdjęciu z wcześniejszych watków, może są oryginały i podróbki..... lub różne serie tego samego modelu?

Wizualnie i dotykowo sprawiają niezłe wrażenie, ale nie o to chodzi.

Ogólnie mam dobrą opinię o produktach z Tajwanu lub Malezji, zrobię test serwa i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.