Skocz do zawartości

Relacja z budowy motoszybowca Elektro-UHU


Webster95

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie znalazłem relacji na temat tego samolotu a ponieważ takowy sobie kupiłem postanowiłem o nim napisać :) Części dokładnie wycięte pasowały idealnie na styk niestety instrukcja obsługi była po niemiecku ale przecież są obrazki :D Ponieważ aparat mi siadł a ja nie mogłem się doczekać złożenia go więc zdjęcia będą już po złożeniu :|. W pudełku Skrzydło (bez lotek i raczej nie da się ich zrobić )Kadłub wraz z kabinką, ster wysokości oraz ster kierunku , płyta instruktażowa po niemiecku ale jest jescze obraz ;P popychacze ,2 snapy, 2 pręty węglowe wycięte na styk do przeznaczonych wcięć, dźwignia steru, Arkusz z naklejkami firmy Graupner oraz tubka kleju 5g UHU-por która ku mojemu zaskoczeniu starczyła na sklejenie całego modelu ale tak na wszelki wypadek kupiłem jeszcze tubkę UHU por 50ml za 8 zł :) Jak zaliczę kreta to napewno się przyda Model złożyłem w 4 godz. z czego 3 razy przymierzałem a raz kleiłem. Kadłub był przeznaczony do pakietu 6 NiMh 1000mAh ale ja powiększyłem trochę otwór aby zmieścić LiPola 11,1v 1300mAh. Firma polecała serwa Graupnera ale ja zakupiłem zwykłe HXT 90 micro pasowały idealnie puźniej tylko wkleiłem mały kawałek listewki aby się nie ruszały Skoro już zacząłem o elektronice najpierw chciałem zastosować taki silnik http://www.cyber fly.pl/produkt-992.html ale gdy zapytałem się sprzedawcy czy się nada odrazu mi odradził i zaproponował taki (zdjęcie wrzucę puźniej ) Regulator który zastosowałem to HobbyKing 25A :)

Skoro trochę już opisałem to teraz zdjęcia :jupi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika kółeczko w komplecie :)

Dołączona grafika pręt węglowy w skrzydle

Dołączona grafika silnik

Dołączona grafika mały problem przy zaciskaniu rurek termokurczliwych

Dołączona grafika zabezpieczenie serw

Dołączona grafika oczywiście logo firmy

Dołączona grafikamałe zamieszanie z kablami

Dołączona grafika kabinka po zamknięciu

Dołączona grafika no i całość :mrgreen:

Dołączona grafika jeszcze jedno zdjęcie modelu od tyłu

I to by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez lotek i raczej nie da się ich zrobić

W skrzydle napewno jest jakis pret, rurka - jako usztywnienie. Zwykle 3/4 rozpietosci płata wiec lotki uda sie zrobic raczej napewno. Oczywiscie dochodzą jeszcze 2 serwa, ale przy rozmiarze mikro waga wzrosnie niewiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.