Skocz do zawartości

Zestaw noży modelarskich


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a ja tym zestawem wycinałem szczeliny pod zawiasy i bardzo wygodnie się pracowało. Nacinałem wąskim ostrzem, a potem wcinałem się w głąb "dłutem". Poszło sprawnie. Do tej pory miałem tylko standardowy skalpel medyczny i przejście na taki bogaty zestaw kształtów ostrzy to dla mnie duże ulepszenie. Do twardej balsy pewnie są za delikatne, ale do drobnych i precyzyjnych prac jest OK.

A.... nie jestem przesądny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez posiadam takowy komplecik podarowany przez malzonke byc moze ze to od niej to dobrze sie sprawuje ale powiem ze jestem zadowolony jak kolega pisal kilka ostrzy rewelacyjnie nadaje sie do podcinania pod zawiaski a mocowania z plasiku wcale nie sa takie slabe calosc ogolnie estetyczna nie ma na co narzekac jak za te kase spoko komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja też wcisnę swoje parę liter bo sam kupiłem je z ciekawości. :roll: Jest dużo drobiazgów w tej całej walizeczce i tak praktycznie mogli tam włożyć najlepszych ostrzy 2 razy więcej. :| Osełka się przydaje bo po kilku cięciach ostrze tępi się jak diabli.Ale nie ma co narzekać za takie pieniądze.Jedyne co mnie boli, to to że końcówki są plastykowe.Ale to się da przeboleć.Sam wycinam nimi w depronie epp styropianie styrodurze i innych piankach i radzą sobie znakomicie.Trzeba je tylko często ostrzyć i jest ok.Nie ma co narzekać.One nie są do metalu.Jak ktoś chce ciąć balsę to niech sobie kupi porządny nożyk olfy i parę ostrzy to starczy mu do końca życia. :lol: Do pianek i innych styro w zupełności wystarczą.Takie moje zdanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.