Skocz do zawartości

Coś przydatnego i nie za trudnego


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, obecnie mam praktyki i możemy sobie składać różne rzeczy elektroniczne. Pomyślałem, ze jak już robić to coś co mi się przyda ;) Dostęp do sprzętu jest, jest też machineria do lutowania SMD, ale tego chciałbym uniknąć. Elektronik ze mnie średni, kilka układów działających zmontowałem ze schematów i o dziwo działały. Będę miał pomoc opiekuna w razie jakiś problemów więc chciałbym sie rzucić na jakiś ambitniejszy projekcik ale nie taki trudny do wykonania, mam dużo czasu więc spieszyć mi się też nie spieszy. W założeniu było OSD Zbiga ale kupiłem od Remzibiego więc to odpada.

 

Dochodząc do sedna sprawy, macie jakieś pomysły, schematy co mógłbym sobie sklecić co przydało by mi sie najlepiej do latania FPV, a jeśli nie to ogólnie do latania i wszystkich czynności z tym związanych??

 

Pozdrawiam Daniel ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.