Skocz do zawartości

EcoQuad v2.0


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu się spiąłem i zbudowałem od początku do końca nowego quadro tak jak właśnie chciałem czyli bez kompromisów typu elektronika na zewnątrz.

Chyba mi się udało...

 

Rozmiar tradycyjny: 49cm

Waga: 795g z pakietem 3s 2250mAh 25C

 

Setup:

FC cyberdrones v1.33 RED

regulatory i2c 18A Turnigy Plush przerobione przez Meteora

silniki KEDA 28-22M

śmigła 9x5x3 ale docelowo będą 10x4,7

pakiet 3s 2250mAh 25C Rhino

RX/TX Futaba 9CP + FrSky 2,4ghz (super moduł! polecam!)

konstrukcja tradycyjnie z G10 i ALU

 

Jestem już po pierwszym locie i model świetnie się prowadzi. Zaraz idę polatać na dworze i może jakiś film się uda nakręcić.

 

Dołączona grafika

 

jeszcze bez podwozia ale to się jeszcze zmieni ;)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mała wzmianka. Dodałem FPV. Można jest zdemontować w 2 minuty odpinając jedno złącze od zasilania i odklejając taśmę oraz rzep. Może nie wygląda to za ciekawie ale jeśli wszystko będzie dobrze to zrobię demontowaną półkę z laminatu na FPV.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. wszystko jest przemyślane. Ta taśma jest tak mocna że jeden pasek utrzyma cały model :) Kamera jest dobrze zamontowana. śmigła nie wchodzą w kadr. Tak jak napisałem jest to mocowanie prowizoryczne do testów. Dzisiaj odbyłem 3 loty FPV bez żadnych strat. Wszystko jest dobrze więc w tygodniu wytnę docelową półkę z laminatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.