Skocz do zawartości

Rwd 5


domino10-0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem przedstawic swoje postepy nad rwd5. Jest to moj pierwszy wlasnorecznie budowany model.

Dodaje kilka zdjec by przestawic co narazie zrobilem.

Kadlub z wywazonym juz skrzydlem

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wyposarzenie

Dołączona grafika

 

Półeczka na serwa.

Dołączona grafika

 

Narazie to wszystko. Musze jeszcze zrobic maske silnika i szybke, prawde mowiac sprawia mi to najwiecej problemow :oops: W piatek jade na miasto kupic bowdeny, piaste i smigla.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kadłub z wyważonym już skrzydłem

Dołączona grafika

Półeczka na serwa.

Dołączona grafika

 

Pozostałe zdjęcia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

P.S linki dajesz między znacznikami xxx

link 4 nie działa więc nie mogłem pokazać zdjęcia :wink:

 

 

 

Chyba źle jest wklejona wręga mocująca silnik...na zdjęciu wydaje się być krzywo wklejona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądna robota! Wręgą silnika sie nie przejmuj bo i tak musisz nadać skłon i wykłon. Od razu nadaj lekki skłon silnika.....

Przed przyklejeniem maski warto pomyśleć o mocowaniu pakietu. U mnie pakiet 2.2 wyszedł z 2-3cm od wręgi silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat dawno nie byl kontynuowany z powodu braku czasu. Model jest juz prawie gotowy tylko nie zamowilem jeszcze kwarcow, i tu pytanie czy te kwarce będą dobre do aparatury e-sky EK2-0404? Prosilbym o szybka odpowiedz.

Nie. Ta aparatura ma pojedynczą przemianę. Kup po prostu kwarce Esky i nie kombinuj.

http://www.rcwroblik.pl/Kwarc+FM+35,030,57620016,021,i2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.