Skocz do zawartości

[P]Czy ma ktoś plany do delty "Elektron" ?


Inżynier

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a znalazłeś gdzieś ten model? bo firma jest juz wspomnieniem...

ajtam, ajtam..... Krzys....firma nadal dziala tyle ze nie w branzy modelarskiej. CZasy sie zmienia, rynek wzrosnie, laser wlasny sie skonczy budowac to i znow modele beda w ofercie. Poki co widzialem elektrona na Dwernickiego w Krakowie w skladnicy modelarskiej.

EDIT:

plan Ci niewiele da. Na planach nie ma zeberek i wielu elementow. Plan był tylko po to aby ułatwic montaz skrzydelka i było na nim tylko to co niezbedne do montazu. Na upartego model mozna bylo zlozyc i bez planu... No ale jak chcesz to plan moge Ci podrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o instrukcje to jak sprawdzisz wlasnie celowo wszystkie formatki zostaly losowo znieksztalcone w proporcjach aby tak latwo nie bylo kopiowac. Zreszta poki co mojej zgody nie ma na rozpowszechnianie wersji wektorowej tego modelu.

 

Czy była by możliwość zakupu samych planów oraz szablonów części do "Elektrona".Oczywiście plany pozostały by u mnie bez dalszego ich rozpowszechniania.Zachowując prawa autorskie.

 

Pozdrawiam Maciek Podołowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.