Jump to content

http://arthobby.pl


misiekkk

Recommended Posts

Witam,

 

Ponieważ ostatnio robiłem zakupy w tym sklepie a nie spotkałem na tym forum nigdzie opinii o nim ( jeżeli jest a nie znalazłem - przepraszam i proszę o przeniesienie posta ) chciałem się podzielić moimi odczuciami:

 

- wybór towaru: 5

jak dla mnie bardzo duży - znalazłem tam wiele rzeczy które potrzebowałem

Zauważyłem tylko, że lepiej tam zadzwonić, niż wybierać ze strony, ponieważ wiele rzeczy mają fizycznie a nie ma ich na stronie

 

- kontakt telefoniczny: 5+

Nie tylko fachowo i miło, ale także szybko i rzeczowo - zasugerowano mi kilka zmian w zamówieniu i teraz się cieszę, że ich posłuchałem

 

- realizacja zamówienia: 5

błyskawiczna - zależało mi na bardzo szybkiej wysyłce, wszystko zgodnie z ustaleniami, zapakowanie REWELACYJNE, zawartość zgodna z zamówieniem

 

- ceny: 5-

porównywalne z innymi sklepami a wybór spory, więc można zaoszczędzić na kosztach transportu

 

W mojej skromnej opinii sklep ten jest w czołówce obok perfecthobby.pl i strefahobby.pl

Link to comment
Share on other sites

Sklep mam, że tak powiem, pod bokiem i czasem tam wpadam.

Sklep przyzwoity, choć ceny nie należą do najniższych.

Kontakt z klientem o wiele lepszy niż np. w Modelarnii.pl na Bitwy Warszawskiej.

Jedna z małych wad jest to, że nie ma wystawionych cen przy towarach i trzeba o wszystko pytać.

Asortyment posiadany o wiele większy niż podany na stronie, której przydałaby się aktualizacja.

Link to comment
Share on other sites

Firma jeszcze parę lat temu miała, moim zdaniem, poważny problem w komunikacji z klientami. Kupując jesienią Bobolinka byłem mile zaskoczony. Cóż, konkurencja, wolny rynek i tym podobne motywatory skłaniają do bycia miłym, komunikatywnym i szanującym kontrahenta. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Byłem tam dotychczas jeden raz. Właściciel miły, doradził, pomógł wybrać, spytał nawet co buduję, a wyczuwając, że jestem początkujący wręczył mi nawet instrukcję oklejania modeli folią... Asortyment bardzo dobry. W sklepie nie ma ogromnej kolejki (jak na Bitwy Warszawskiej), do tego lokalizacja sprawia, że panuje w nim taki tajemniczy, kameralny nastrój... Szczerze mogę polecić.

Link to comment
Share on other sites

To samo mogę powiedziec w przeciwieństwe do sklepu na BITWY gdzie czekałem 30min bo trafiłem na nawego który nie wiedział gdzie co jestm, chyba szef sprzedawał silniczki po 5zł , gdy tylko ktos zapytał "mam takie cos "...... odrazu dawał na lade silniczek i baterie.

Link to comment
Share on other sites

A ja muszę trochę ponarzekać. Swego czasu zamawiałem tam model Serenity 2.5M. Zamówienie miało być zrealizowane w ciągu ok 4 tygodni i w razie czego mieli się do mnie odezwać. Jako że był to początek roku koło lutego nie spieszyło mi się za bardzo. Jednak po 2 miesiącach zniecierpliwiony postanowiłem zadzwonić i dowiedzieć się co z moim zamówieniem. Pan ze sklepu zaczął przepraszać, że nie mają rur węglowych do kadłuba, czy coś w tym stylu. Model miał być u mnie góra za dwa, trzy tygodnie. I znowu półtora miesiąca cisza. Wreszcie zdenerwowany dzwonię do nich ponownie i pytam się co z moim zamówieniem. A tam do mnie z pretensjami jeden z pracowników, że teraz mają dużo zamówień do USA i nie wyrabiają z zamówieniami. A ja mu na to, że po co w takim podają terminy realizacji i od razu można było powiedzieć, że nie wiadomo kiedy model będzie u mnie. Dodatkowo chcieli mi jeszcze policzyć drożej za model z racji, że w ciągu ponad 3 miesięcy zmieniły się koszty materiałów. Na szczęście po nieprzyjemnej trochę rozmowie, model w ciągu chyba tygodnia był wreszcie u mnie.

Także ja niezbyt miło wspominam ten sklep :( Może obecnie coś się na zmieniło na lepsze, oby :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

zgadzam się z przedmówcą, zamawiałem szybowiec Bobolin, długi czas oczekiwania By nie przesadzić coś około 6 tygodni (jak na producenta tego modelu) to model który dostałem za nie małe pieniądze, to był na dodatek z małymi niedoróbkami w żelkocie na kadłubie jak i w rurce ogonowej, model sprawiał wrażenie jak to był odrzut z eksportu <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

W tym sklepie częściej robi zakupy moja Żona niż ja sam. Zbliża się jakieś święto to uśmiecham się o modelarski prezent.

Z Arthobby pochodzą moje 4 modele Multiplexa, trochę akcesoriów i ostatnio ładowarka Hitec. Wszystko zawsze super sprawnie i w miłej atmosferze. Wiem, że Żona lubi u nich kupować, ja czasem też coś nabędę i zawsze można poszerzyć modelarską wiedzę i trochę pogadać.

 

Sklep dobrze zaopatrzony, miła fachowa obsługa, jak czegoś nie ma to dość szybko sprowadzają.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pamiętajmy, że sklep ten jest tak naprawdę uzupełnieniem firmy produkującej cenione szybowce (tak wynika z wątku na RCGroups...).

 

Kupiłem Tigrę-E i dostałem cały zestaw cennych rad "jak to się je", jako że jest to mój pierwszy model tego typu, po dużej ilości pianowców PNP, ARF, RTF i t.p. ;)

 

Samo składanie, chociaż dalekie od BNF ;) daje mi mnóstwo frajdy - jak napisał gość na RCG: "godziny szlifowania skrzydeł tworzą magiczną więź z modelem" i coś w tym jest...

Jakoś jestem mocno przekonany, że latać też się będzie fajnie. A jak wiadomo wiara czyni cuda...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.