Marcinmb Posted July 27, 2007 Posted July 27, 2007 Witam chciałem poustawiać wszystko w mojej nowej aparaturce ale nie wiem jak się to robi a nawt nie wiem do czego służą takie żeczy jak miksery,trymery itp....moja aparatura to sanwa VG6000...czy ktoś potrafi pomóc??
marcin133 Posted July 27, 2007 Posted July 27, 2007 Masz instrukcję? Jeśli nie masz postaram się Ci ją przesłać w formie elektronicznej. Tam jest wszystko opisane po co jest każdy mikser i jak się go ustawia - akurat ten model aparatury jest bardzo prosty w obsłudze.
Marcinmb Posted July 27, 2007 Author Posted July 27, 2007 mam instrukcje ale i tak nie wiem co to jest np. trymer i do czego służy....
marcin133 Posted July 27, 2007 Posted July 27, 2007 Trymery służą do zmiany położenia sterów (zmiany ich neutrum) podczas lotu tak aby model leciał prosto bez konieczności używania drążków. Nie wiem jak prościej już to ująć W sanwie VG6000 są trymery elektroniczne (nie suwakowe) ich położenie możesz śledzić na wyświetlaczu. Jeśli wpiszesz w google "trymowanie modelu" dostaniesz w odpowiedzi kilka stron poświęconych temu zagadnieniu. Poczytaj i jeśli dalej nie będziesz rozumiał pytaj.
Marcinmb Posted July 27, 2007 Author Posted July 27, 2007 a tak wogule to skąd ty jesteś??gdzieś może ze śląska??
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.