Skocz do zawartości

Wasze skrzynki na aparatury..............


krzysiek.riese

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie

 

Postanowiłem sobie upiększyć skrzynkę na aparaturę...

walizka za 40 złotych z Praktikera w oryginalnym wydaniu nie sprawdzała się w stu procentach, po ustawieniu przegródek i tak nie wszystko było tak jak chciałem...

Postanowiłem coś z tym zrobić i tak powstało to:

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie nie jest idealne bo z telefonu, aparat został u narzeczonej ...

Jutro postaram się podmienić je...

Styropian odpowiednio przycięty i oklejony czerwonym welurem samochodowym..

 

jeszcze gotowe nie jest do końca... na otwieranej okrywie będzie też tapicerka z naszytymi kieszonkami na akumulatory i kable do ładowarki.

 

Pokażcie jak wy się swoimi pociechami opiekujecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

Ja również wykorzystałem pudło narzędziowe z Casto. Średnie z kompletu trójcy sprzedawanej za 7 dych jedno w drugim. Postanowiłem zaszaleć i wycięte z gąbki przegródki wyścielić czymś miękkim na wzór futerałów na instrumenty. Miało być skromnie i przytulnie, a wyszedł dom publiczny :) Wszystko za sprawą koloru dostępnego "misia" i długości jego sierści.

Przy okazji przetestowałem butapren w sprayu. Bardzo miło się tym robi. Gąbkę jednak trzeba uprzednio zagruntować, potem dopiero właściwe klejenie "na sucho".

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, mam nadzieję, że do Stanów nie wybierasz się w najbliższym czasie? Bo mógłbyś mieć kłopoty... :wink:

Podzielam Twój pogląd

Spoko, "twardym cza być, a nie miętkim..." ;-)

 

@Jerzy Mercik - co by nie mówić - sprzęt ma styl, a czy się podoba, to inna sprawa :-) Ważne, że funkcję realizuje.

Zmotywowaliście mnie do skończenia mojej "walizki", pochwalę się, jak będzie gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.