Skocz do zawartości

W poszukiwaniu planów Su-27


bogusław

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów forumowiczów, przeglądając wczoraj Internet w poszukiwaniu informacji do budowy modelu redukcyjnego Su-27 natknąłem się na coś takiego. Szczena mi tak opadła że pod katedrą w Sevilli musiałem jej szukać a jest to dobre 3 km.

Ukazało mi się to zdjęcie

715ql5.jpg

Shot at 2007-07-29

Brnąc dalej dojechałem do strony na łonie której pozostawałem jeszcze parę godzin, a efekt jest taki że do tej pory pozbierać się nie mogę. Polecam pooglądać, to miło popatrzeć jak inni modelarze robią swoje modele RC. :shock: :shock:

http://www.su27.de/seite1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oglądałem a jakże stronę Iskry :D , choć powinien powodować mną patriotyzm lokalny z racji produkcji iskry w Mielcu, nie robi on na mnie tak wielkiego wrażenia jak Su-27 :shock: być może jest to mało popularny model wśród modelarzy, natomiast model Su-27 a jakże, to dwa różne samoloty, jeden szkolny drugi bojowy, poza tym moim celem nie było szukanie Iskry, tylko Su-27stąd mój post. Model Iskry zapowiada się równie imponująco co Suki, ale dajmy czas autorowi na dokończenie projektu, myślę że i on będzie równie piękny :P i zachwyci niejednego modelarza. Śledzę stronę Iskry na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.