Skocz do zawartości

FRSKY DIY problem z bindowaniem.


Luki17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam moduł 2,4GHz z odbiornikiem V8FR zainstalowany do Mx-16s. Kiedyś udało mi się zbindować odbiornik z nadajnikiem, ale kiedy wyjąłem i przełożyłem odbiornik do drugiego samolotu coś mi się rozstroiło i nie mogę zbindować odbiornika z nadajnikiem. Mianowicie robię wszystko zgodnie z instrukcją czyli: Włączam nadajnik trzymając guzik bindowania, puszczam guzik czerwona dioda w nadajniku miga. W odbiorniku wciskam przycisk bindowania F/S, i włączam zasilanie odbiornika. W odbiorniku zapalają się 2 diody zielona i czerwona. Wyłączam odbiornik i nadajnik. Włączam nadajnik dioda czerwona się świeci, włączam odbiornik czerwona dioda miga. Ruszam drążkami, a podłączone serwo ani drgnie, czasami samoczynnie zadrży tak jak by łapało jakieś zakłócenia. Co może być nie tak z tym modułem i odbiornikiem, a może robię coś nie tak?Proszę o wypowiedzi tych, którzy używają tego modułu. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, zielona dioda w nadajniku świeci się tylko wtedy jeśli przycisk bindowania w nadajniku przytrzymam jakieś 5 sekund. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba zawsze się świeciła dioda czerwona w nadajniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.