Skocz do zawartości

Kamerka Turnigy 30FPS Ultra-Mini DigiCam Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z kamerą turnigy. :( Gdy ją kupiłem wszystko było ok, i kręciła ok. 26min na karcie 2gb.Później pojawił się problem dzielenia filmu na parę części z czego nagrywała cały film.Teraz po włączeniu nagrywania, nagrywa ok.2 minut filmy i sama się wyłącza :cry: .Akumulator jest dobry a karta pamięci jest czysta.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam ten sam problem i moj kumpel tez. Zauwazylem, ze przy niskich temperaturach lubi sie wylaczac a znowu jak nagrywam np. w domu to nagrywa godzinami. Cos jej przeszkadza, albo bateria dostaje swira, albo tez "miernik" baterii zle ja czyta przy niskich temp. I cholera mnie bierze bo nie moge nagrac dobrego filmu, lub sie ona wylacza w najlepszych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Podłączę się pod temat.

Właśnie otrzymałem tą kamerkę, ale nie mogę jej podłączyć do kompa pod Windows Vista 64bit.

 

Wujek google wymiękł, więc proszę kolegów o link lub podesłanie na priv sterowników - jeśli takie są :)

Te ze strony HC nie działają na Viście :(

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie te stery coś blokują, owszem kamerka rusza jeśli po podłączeniu nacisnę przycisk"Mode", wtedy mam dostęp do karty pamięci, ale po chwili coś głupieje i kamerka robi zwiechę, tylko poprzez reset powraca do normy. Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.

 

Może ma jednak ktoś inne sterowniki niż te z HC lub z linku w poprzednim poście.

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.