Skocz do zawartości

Piasta silnia do ASW-28


hucu5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem ze Starogardu Gdańskiego. Po lekturze forum zakupiłem model asw-28. Jest to moja pierwsza przygoda z lotnictwem. Po wzmocnieniu modelu tak jak to opisywali koledzy z forum odbyły się pierwsze loty. Niestety po którymś krecie pękła piasta łącząca silnik z śmigłem. Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie to można kupić. Przewertowałem sklepy internetowe lecz nigdzie w ofercie nie znalazłem tej piasty. Proszę o pomoc bo na razie model uziemniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj, na początku chcę Cię poinformować ze takie pytania zadajemy w dziale samoloty elektryczne. Jeśli mogę Ci podpowiedzieć szukaj w różnych sklepach modelarskich lub na ich stronach internetowych które znajdziesz w dziale sklepy i opinie na dole forum. Witamy na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss chciałem tam napisać lecz nie miałem takich uprawnień ( taką ma informację z forum). Dziobak ten i nie tylko ten sklep mam sprawdzony lecz nie ma tego. Myślę, że przyjdzie mi zrobić tą piastę z jakieś śruby lub szpilki gwintowanej tylko obawiam się obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.